Słupski Bieg Niepodległości


Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Słupskiego Biegu Niepodległości. W przypadającą w 2017 roku 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Słupsk jako jedno z wielu miast w Polsce proponuje uczczenie tego święta udziałem w biegu ulicznym. Piąty Słupski Bieg Niepodległości wystartuje 11 listopada 2017 roku o godzinie 13:00 z ulicy Nowobramskiej.
Wzorem ubiegłych lat dystans biegu wyniesie 10km, a trasa poprowadzona zostanie przez ścisłe centrum Słupska i pozwoli na uzyskanie wartościowych wyników, a przy okazji zapoznanie się ze słupskimi zabytkami – Zamkiem Książąt Pomorskich, Młynem Zamkowym, Spichlerzem Richtera, Basztą Czarownic, Kościołem Mariackim, kościołem św. Jacka i Nową Bramą. Trzy pętle umożliwią zebranym kibicom doping na całej trasie oraz wspaniałą zabawę podczas przyglądania się zmaganiom biegaczy.
Jak co roku udział w naszym biegu potwierdziło wielu wspaniałych zawodników ze Słupska i okolic. Liczymy na rekord frekwencji i zapraszamy serdecznie do Słupska, gdzie bieg tworzą biegacze dla biegaczy. Znajdziecie tu wszystko, co jest potrzebne, żeby dobrze się bawić bieganiem!

sbn_2014

Przy okazji Biegu Niepodległości zostaną rozgrane Drużynowe Mistrzostwa Firm Kompozytowych na 10km, oraz będzie, tak jak w zeszłym roku, odcinek dla sprinterów.
Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy odlewany medal, pamiątkowa koszulka (szczegóły w regulaminie), a na mecie ciepły posiłek regeneracyjny. Organizator pracuje nad organizacją parkingów oraz zapleczem socjalnym.

Zapisy do biegu na stronie Domtel-Sport:
https://domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/regulaminy/219.pdf
Wkrótce więcej informacji o biegu na stronach organizatora: http://stopa.slupsk.pl/, https://www.facebook.com/StopaSlupsk

Do zobaczenia

Dodaj komentarz